DODACÍ  PODMÍNKY

Dodací podmínky

Zaslanou objednávku potvrdím a při odeslání balíku ČP pošlu avizo na Váš email, balík do ruky do 2 dnů. 


Poštovné je podle tarifů ČP podle velikosti balíku 130 až 160,- Kč. Uveďte prosím doručovací adresu včetně správného PSČ.

Pokud máte k dispozici službu  ZÁSILKOVNA uveďte ji v objednávce, snížíte poštovné na cca polovinu.


V případě, že termín dodání jednotlivých druhů rostlin je identický, je možno v tomto termínu sloučit objednávku do jedné zásilky - úspora na poštovném.


DENIVKY

Tříleté vlastní kultivary vč. introdukovaných v ČR nebo značené číslem křížení 

Rostliny jsou dodávány nedělené (tj každá je unikát) v období březen - duben, srpen cena 70,- Kč. Tříleté kultivary z 2016 jsou již vyprodány.

KULTIVARY 2017 budou k dispozici v březnu 2020.

Upozorňuji, že u fotografií kultivarů je zobrazována pouze část pěstovaného sortimentu, která je v září většinou z 75 % vyprodána. Nabízím proto možnost sestavení kolekcí dvou a tříletých kultivarů  5 nebo 10 denivek každá jiná v cenách 300,- nebo 500,- Kč za kolekci + poštovné. Dodání září/březen

Pětileté denivky z genofondu evidované v USA

Správnost odrůdy je ověřována v registru Americké denivkové společnosti ( ADS) v závorce je uveden šlechtitel a rok introdukce. Genofond přesazuji po cca 4-5 letech, dodávám rostliny, které mají vlastní vrcholy a jsou plně květuschopné. Pokud bude zájem a vlastní odvoz, je možno koupit celý pětiletý bal, který pak můžete doma rozdělit. Cena podle odrůdy 100 - 200 Kč.


AMERICKÉ KOSATCE

Kosatce vytváří velké množství bočních hlíz, které se snadno přesazují. Termín dodání březen nebo srpen. Cena 40 až 80,-Kč podle  odrůdy. Letos je k dispozici i část novinek 2019. Cenu upřesním podle objednávky. Doporučuji rovněž obrubové kosatce (výška do 35-40 cm) v pastelových barvách  - 30 druhů za jednotnou cenu 30,- Kč/kus


TULIPÁNY

Tulipány podle seznamu 90 odrůd cena 5,- až 10,-Kč. podle velikosti. Cena je platná pouze pro kolekce. Samostatně balené druhy jsou cca o 30% dražší.

Termín dodání srpen, nejlépe s kultivary denivek.


NARCISY

Jednotlivé cv narcisů nejsou k dispozici každý rok, aktuální odrůdy vždy upřesním na dotaz. cena  6 až 8,-Kč. Termín dodání srpen až září.


LILIE

Zasílám vyjímečně k objednávce mých kultivarů denivek. Asijské, orientální lilie nebo vysoké orientpety za pořizovací ceny. Termín dodání březen cena 20 až 80,- Kč.